9.10.2017

Konkurs na pracę magisterską

Katedra Judaistyki im. Tadeusza Taubego, Uniwersytet Wrocławski, ogłasza konkurs na najlepszą pracę magisterską na temat historii i kultury Żydów śląskich, 1740-1945, ze szczególnym naciskiem na historię społeczną, gospodarczą i kulturalną.

Praca powinna być obroniona po 1 czerwca 2015 w języku polskim, niemieckim lub angielskim. Prace w innych językach mogą zostać uwzględnione, prosimy jednak o wcześniejsze ustalenie tego faktu z organizatorami konkursu.

Prosimy o przesłanie prac jako jeden plik w formacie .pdf w pełni zgodny z treścią obronionej pracy magisterskiej na adres emailowy judaistyka[at]uwr.edu.pl z dopiskiem „praca magisterska do nagrody”, skanem dokumentu poświadczającego pozytywny wynik egzaminu magisterskiego oraz krótkim naukowym CV do 15 listopada 2017 r. Wszelkie pytania dotyczące konkursu proszę kierować na ten sam adres.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 15 stycznia 2018 r.

• Pierwsza nagroda: 500 euro
  • Druga nagroda: 200 euro