17.08.2020

Dla studentów I roku studiów magisterskich

Lektorat języka obcego, innego niż język stanowiący główny przedmiot na kierunku II stopnia Judaistyka zgodnie z programem studiów studenci będą uczęszczali na lektorat na poziomie B2 I , B2 II lub B2+ w semestrze 3 ( semestr zimowy 2021/2022 ).

Na studiach stacjonarnych II stopnia lektorat języka obcego nowożytnego, innego niż stanowiący główny przedmiot studiów dla określonej specjalności, prowadzi do uzyskania umiejętności językowych na poziomie B2 I (poziom minimalny), B2II lub B2+ (poziom maksymalny).

Studenci, którzy w trakcie studiów I stopnia na UWr , zdali egzamin na poziomie B2II i chcą kontynuować naukę tego samego języka, powinni są zobowiązani zapisać się na lektorat na poziomie B2+.

Studenci zostaną poinformowani o terminie zapisów w maju 2021 r.

Studenci, którzy ukończyli studia I stopnia na UWr i zdali egzamin na poziomie B2II , ale chcieliby wybrać lektorat innego języka oraz absolwenci innej uczelni zobowiązani są przystąpić do testu kwalifikacyjnego w drugim semestrze.

Studenci zostaną poinformowani o terminie testów w marcu – kwietniu 2021 roku.