Pakiet informacyjny dla studentek i studentów

I roku judaistyki 2020/21

Szanowni Państwo,

Bardzo miło nam powitać Państwa na pierwszym roku studiów licencjackich w Katedrze Judaistyki im. Tadeusza Taubego na Uniwersytecie Wrocławskim.

Przesyłamy Państwu pakiet informacyjny, w którym omówione zostały najważniejsze kwestie organizacyjne związane zarówno z początkiem roku akademickiego, jak i z jego dalszymi etapami. Bardzo prosimy o dokładne zapoznanie się z nim. Ufamy, że ułatwi to Państwu poruszanie się wśród uniwersyteckich i wydziałowych struktur.

Ponadto serdecznie zapraszamy Państwa na inaugurację roku akademickiego 2020/21 na judaistyce, która odbędzie się w piątek 2 października o godz. 11.15. Będzie ona złożona z spotkania z pełniącą obowiązki kierownika Katedry dr Agnieszką August-Zarębską, zastępczynią kierownika ds. dydaktycznych dr Katarzyną Liszką i opiekunką roku dr Jagodą Budzik oraz obowiązkowego szkolenia bibliotecznego i wykładu inauguracyjnego.

Szczegóły ujęte zostały w pakiecie informacyjnym.