9.10.2020

Przejście na zdalne nauczanie

W związku z zaostrzającą się sytuacją pandemiczną władze Wydziału podjęły decyzję o przejściu na nauczanie zdalne przedmiotów, których realizacja nie wymaga bezwzględnie obecności w salach.

Tempo zmian jest szybkie. Wymaga zarówno od nas, jak i od Państwa elastyczności i zmiany planów, jednak w obecnej sytuacji zdrowie i bezpieczeństwo muszą być naszym najwyższym priorytetem.

Jednocześnie informujemy, że w przypadku nielicznych zajęć, które nadal będą prowadzone w salach, każdy i każda z Państwa ma możliwość podjęcia decyzji, czy chce realizować je w trybie stacjonarnym, czy hybrydowym. Zapewniliśmy niezbędną infrastrukturę, która pozwoli tym z Państwa, którzy ze względów zdrowotnych nie będą mogli pojawiać się fizycznie na uczelni, na uczestniczenie w zajęciach transmitowanych w czasie rzeczywistym, za pośrednictwem platformy Microsoft Teams.

Informujemy, że zaczynamy uczyć zdalnie już od poniedziałku. Wymagało to od nas drobnych zmian w planie zajęć. Plan zajęć zostanie zamieszczony niebawem.