Samorząd Studentów UWr zaprasza na Szkolenie z Praw i Obowiązków Studenta!

Samorząd Studentów Uniwersytetu Wrocławskiego zaprasza na niezbędne szkolenie, które płynnie wprowadzi Was w życie naszego uniwersytetu. W trakcie trwającego 90 minut spotkania zdobędziesz przydatną wiedzę z zakresu:

– praw i obowiązków studenta- pierwszych tygodni na studiach

– codziennego funkcjonowania uczelni oraz Twojego wydziału

– pierwszej sesji egzaminacyjnej

– savoir-vivre uniwersyteckiego

– wsparcia socjalno-materialnego oraz stypendialnego oferowanego przez Uniwersytet Wrocławski- funkcjonowania organizacji studenckich oraz życia studenckiego

– innych form pomocy oferowanych przez instytucje uniwersyteckie

Szkolenie z praw i obowiązków studenta to świetna okazja, by rozwiać wszelkie Wasze wątpliwości związane ze studiowaniem. Informacje pozyskane w trakcie naszego spotkania pomogą Wam szybko odnaleźć się na Uniwersytecie Wrocławskim. Dzięki wiedzy zdobytej na szkoleniu, będziecie wiedzieli do kogo w przyszłości zwracać się o wsparcie w sytuacji potencjalnych trudności czy problemów.Szkolenie zostanie przeprowadzone przez przedstawiciela Samorządu Studentów Uniwersytetu Wrocławskiego, posiadającego certyfikat eksperta praw studenta, przy udziale pani Marty Bakun – Rzeczniczki Praw Studenta Uniwersytetu Wrocławskiego.

Szkolenie dla Wydziału Filologicznego odbędzie się 3 października (wtorek) od godziny 17.00 w Wielkiej Sali Zachodniej Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej (ul. Fryderyka Joliot-Curie 15, Campus Grunwaldzki).

Do zobaczenia na szkoleniu!

Samorząd Studentów Uniwersytetu Wrocławskiego