Plan zajęć na rok akademicki 2020/21

Drogie Studentki, Drodzy Studenci,

cieszymy się ogromnie, że w październiku zobaczymy Was już nie tylko wirtualnie! Aby to było możliwe, przygotowaliśmy przestrzeń wspólną, sale oraz plan zajęć w taki sposób, by zapewnić Państwu oraz wykładowcom i pracownikom Katedry Judaistyki bezpieczeństwo zgodnie z Zarządzeniem nr 116/2020 Rektora Uniwersytetu Wrocławskiego w sprawie zasad funkcjonowania Uniwersytetu Wrocławskiego w związku z wystąpieniem stanu epidemii COVID-19.

W salach zajęciowych przebywać może jedynie ograniczona liczna osób z zachowaniem obowiązkowego dystansu wynoszącym 1,5 metra. W naszym budynku pojawią się dozowniki z płynem do dezynfekcji, maseczkomaty oraz aparaty do mierzenia temperatury. Planując zajęcia przyjęliśmy zasadę, zgodnie z którą cześć zajęć będzie realizowana w formie zdalnej, a część w formie stacjonarnej, by ograniczyć liczbę osób przebywających jednorazowo w budynku.

Prosimy o dokładne zapoznanie się z planem. Naukę zaczynamy 5 października. 2 października przewidujemy spotkania adaptacyjne dla studentów 1 roku studiów licencjackich oraz studentów 1 roku studiów magisterskich. Studenci pozostałych lat spotkają się ze swoimi opiekunami w pierwszych dniach rozpoczęcia nauki. O dalszych szczegółach organizacyjnych będziemy informować na bieżąco.

Prosimy o regularne sprawdzanie poczty uniwersyteckiej.

W razie pytań prosimy o kontakt z opiekunami lat lub z zastępczynią kierownika ds. dydaktycznych, dr Katarzyną Liszką.

Z pozdrowieniami,

Zespół Katedry Judaistyki