21.09.2021

UWAGA studenci I w roku akademickim 2021/22 na studiach (pierwszego stopnia, drugiego stopnia i jednolitych magisterskich) doktoranckich, zaocznych oraz wieczorowych

Szanowni Państwo,

instrukcję logowania do obowiązkowego wstępnego szkolenia bhp dla studentów i doktorantów (w języku polskim i angielskim) w nowym roku akademickim 2021/22 są dostępne TU.

Szkolenie wstępne z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej, prowadzone będzie w roku akademickim 2021/22 zgodnie z zarządzeniem Nr 103/2018 Rektora Uniwersytetu Wrocławskiego z dnia 13 lipca 2018 r. w sprawie szkolenia wstępnego w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych pierwszego roku studiów pierwszego stopnia, drugiego stopnia i jednolitych studiów magisterskich oraz uczestników studiów doktoranckich w Uniwersytecie Wrocławskim.

Materiał szkoleniowy i test, którego zaliczenie jest warunkiem ukończenia szkolenia znajduje się na uniwersyteckiej platformie kształcenia na odległość E-EDU, prowadzonej przez Centrum Kształcenia na Odległość w Uniwersytecie Wrocławskim. Szkolenie jest dostępne pod adresem https://e-edu.cko.uni.wroc.pl

Termin udostępnienia szkoleń Centrum Kształcenia na Odległość w Uniwersytecie Wrocławskim:

od 1 października do 30 listopada 2021 r.,

Zachęcamy do spełnienia obowiązku ponieważ niestety nadal jest spora grupa studentów wyższych semestrów, która nie przystąpiła jeszcze do przedmiotowego szkolenia bhp, które ostatecznie powinno być zrealizowane na pierwszym semestrze.