29.09.2021

Uwaga: spotkania dla studentek i studentów pierwszych lat Wydziału Filologicznego

Szanowni Państwo,

W ramach Dni Adaptacyjnych 4-5 października 2021 roku planowane są między innymi spotkania studentek i studentów pierwszych lat Wydziału Filologicznego z Pełnomocniczką Dziekana WFil UWr ds. Równego Traktowania i Przeciwdziałania Dyskryminacji, dr Małgorzatą Kolankowską, oraz Pełnomocnikiem Dziekana WFil UWr ds. Bezpieczeństwa Studentów i Doktorantów, prof. Stefanem Kiedroniem. Spotkania te mają na celu przedstawienie możliwości działania i pomocy naszym nowym studentkom i studentom w ramach naszej Uczelni.

Dla kierunku Judaistyka spotkanie to odbędzie się stacjonarnie w dniu 4.10.2021 r. (poniedziałek) o godz. 16.00-16.40 w Sali Wielkiej Zachodniej, Instytut Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej UWr, ul. F. Joliot-Curie 15 (nad prawym brzegiem Odry, pomiędzy mostami Pokoju i Grunwaldzkim).